dziś: 2018-02-24

Artystyczna Zima w Mieście - Kęty 2018

2018-01-16

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie dzieci, które nie mają pomysłu na zagospodarowanie swojego wolnego czasu i obawiają się nudy zapraszamy do Domu Kultury w Kętach. Oferta, jak co roku, obejmować będzie zajęcia stacjonarne (warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, teatralne, quizy i konkursy, zajęcia kulinarne itp). Zaplanowane zostały też trzy wycieczki, widowisko iluzjonistyczne i seanse filmowe: "Tedi i mapa skarbów" oraz "Gnomy rozrabiają". Szczegółowy program Artystycznej Zimy w Mieście znajduje się na plakatach.

Zapisy obowiązują od 16.01.2018r do wyczerpania miejsc.

Zainteresowanych zapraszamy do pok. nr 4 DK, tel. 33/ 844 86 77, e-mail: animator@domkultury.kety.pl

Regulamin Artystycznej Zimy w Mieście można pobrać TUTAJ

Karta zapisu dziecka na zajęcia w ramach Artystycznej Zimy w Mieście - do pobrania TUTAJ lub w pok. nr 4 DK.