dziś: 2024-04-25

Mikołajki 2018 w Domu Kultury w Kętach

Ach, co za wspaniały czas!

Po raz kolejny, tradycyjnie w Domu Kultury odbyły się huczne Mikołajki. Swoje paczki odebrało u nas ponad 1500 dzieciaczków! Wszystkie wychodziły z uśmiechami od ucha do ucha, dźwigając ogromne prezenty, więc mamy nadzieję, że się podobało!

Jedną z atrakcji był spektakl grupy teatralnej „Bajdurki” działającej przy Domu Kultury w Kętach – tym razem o wdzięcznym tytule „Trzy Małe Świnki”. W tym roku zaprezentowały go aż 8 razy! Przepiękną i wielobarwną sztukę, pełną wspaniałych kostiumów i dekoracji, okraszoną świetną muzyką i  grą młodych adeptów sztuki na najwyższym poziomie przygotowały dla nas Pani Maria Karaim i Marta Koczur. 27 młodych aktorów od września ciężko pracowało, aby w tym szczególnym dla wszystkich dzieci dniu, zaprezentować wyjątkowy występ!

Oczywiście odwiedził nas wyczekiwany gość – św. Mikołaj, który towarzyszył dzieciom przez cały cykl Mikołajek w naszych skromnych progach. Bawiliśmy się od 6 aż do 9 grudnia! Tańcom, pląsom, śpiewom i… uśmiechom nie było końca. Św. Mikołaj odwiedził również dzieci, które uczęszczają na zajęcia w naszym Domu Kultury. Sekcje taneczne zaprezentowały mu nawet swoje możliwości! A wszystko to działo się w otoczeniu przepięknej dekoracji, którą przygotowały nasze wspaniałe plastyczki.

Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia za rok! Ho, ho, ho!

Pragniemy podziękować "bajdurkowym" rodzicom za pomoc, opiekę i zaangażowanie, wszystkim wolontariuszom i naszym darczyńcom, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia naszego wydarzenia.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY:

• firmie WITMET Sp. z o.o. za wsparcie imprezy

• firmie COSMO sp. z o.o. za słodkie upominki dla dzieci

Znalezione obrazy dla zapytania cosmo kobiernice

• firmie DANONE sp. z o.o. za pyszne upominki i kolorowe gadżety

Znalezione obrazy dla zapytania danone png

• Panu Tadeuszowi BRZUCHAŃSKIEMU za wspaniałe smakołyki dla dzieci