dziś: 2018-07-15

Najszczęśliwszy dzień w roku piątek 13-tego

2018-07-12

Serdecznie zapraszamy na posumowanie projektu "KOD na szczęście" w najszczęśliwszym dniu w roku czyli piątek 13-tego lipca! Projekt trwa od lutego kiedy to grupka młodych ludzi uznała, że chciałaby znaleźć sposób na bycie szczęśliwym i poznać co ludzi w ich otoczeniu skłania do uśmiechu. Podczas projektu młodzież spotkała się ze specjalistami z różnych dziedzin, by finalnie ruszyć w teren i wypytać mieszkańców naszego miasta o to co ich uszczęśliwia. Podjęto nawet próbę porównania i zankietowano mieszkańców Krakowa.

Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby nie środki z programu RÓWNAĆ SZANSE finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Już o 18:00 w sali studyjnej będzie można zobaczyć relacje z poszczególnych działań, wyniki zestawienia ankiet ale również krótki filmik makeingowy, który pokaże jak dobrze bawiliśmy się przy realizacji projektu. Spotkanie umili wata cukrowa i popcorn, który idealnie wpasowuje się w przygotowany specjalnie pokaz filmu pt. "Jak dogonić szczęście" o godz. 19:00.

Serdecznie zapraszamy

powrót do wydarzeń