dziś: 2019-07-21

Sekcja plastyczna i kurs artystyczny

Sekcja plastyczna

Zajęcia plastyczne prowadzone są w Domu Kultury w Kętach i skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. Uczestnicy pracują w 10-cio osobowych grupach dobranych pod względem wieku jak i stopnia zaawansowania. Formy i metody pracy to: analiza dzieła plastycznego, udział w konkursach plastycznych, zajęcia plenerowe, działalność praktyczna, praca w grupach i praca indywidualna.

Techniki plastyczne:
malarstwo, rysunek, rzeźba, origami, collage, grafika, bionika, papieroplastyka, decoupage, witraż, ceramika, odlewy z gipsu.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w dwóch blokach zajęć, każde trwają 90min.

Instruktorzy: Pani Beata Merta oraz Pan Dominik Rogus
Koszt: 35 zł / miesiąc; KDR 28,00 zł / miesiąc
- jednorazowa wpłata od dziecka na zakup podstawowego zestawu materiałów plastycznych wynosi 30 zł (15 zł w październiku, 15 zł w lutym)

 

O dotychczasowych sukcesach dzieci pracujących w sekcji plastycznej Domu Kultury pod kierunkiem pani Beaty Merty można przeczytać tutaj.

......................................................................................................................................

KURS ARTYSTYCZNY
Są to zajęcia przygotowujące do egzaminów do szkół plastycznych (średnich i wyższych) dedykowane osobom z uzdolnieniami plastycznymi, które chcą je szlifować pod okiem wykwalifikowanego plastyka.
Spotkania odbywają się raz w tygodniu
Instruktor: Dominik Rogus
- Koszt: 80 zł/mies.

Zapisy na zajęcia i informacje: 33/ 844 86 74.

- opłaty za zajęcia można dokonywać gotówką w kasie Domu Kultury (pok. 106 na I piętrze) lub przelewem na konto DK
- odpłatność za dany miesiąc powinna być uiszczona do 20 dnia danego miesiąca