dziś: 2020-01-21

2020-04-02

Sielska Toskania

Udostępniamy informację o propozycji wspaniałego wyjazdu. Organizatorzy zapraszają do udziału w niesamowitej wyprawie do Toskanii. Zapisy: Barbara Lachendro - Kruczała, 694 314 901.
2020-03-14

Weekend z R. - zapraszamy na spektakl!

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Zapraszamy Was już 14 marca!
2020-02-19

„André Rieu, czyli 70 lat młodości” - retransmisja koncertu urodzinowego

nany na całym świecie holenderski skrzypek i dyrygent André Rieu zaprasza widzów do kin, aby wspólnie z nimi świętować swój jubileusz i cieszyć się pięknem muzyki. Maestro skończył właśnie 70 lat i z tej okazji urządził wystawne przyjęcie w swoim zamku w Maastricht. Podczas urodzinowego kinowego show André opowie nam o swoim życiu i o miłości do muzyki. Oprowadzi nas też po swoim niezwykłym domu.
2020-02-14

Jaś i Małgosia - spektakl dla dzieci

14 lutego o 9:30 i 11:00 zapraszamy na spektakl "Jaś i Małgosia" w wykonaniu dziecięcej grupy teatralnej "Bajdurki".
2020-02-07

Pan Magiczny w DK

Wyjątkowy POKAZ ILUZJI nie tylko dla najmłodszych, odrobina szaleństwa i ogromna dawka śmiechu!
2020-01-31

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będą dostępne usługi doradcze.
2020-01-31

Koncert Wiedeński - BILETY WYPRZEDANE

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!
2020-01-27

Ferie zimowe 2020

Sprawdźcie, które zajęcia podczas ferii zimowych będą odwołane. Za utrudnienia przepraszamy!
2020-01-27

Artystyczna Zima w Mieście z Panem Kleksem

Zapisy na wyczekiwaną półkolonię z Domem Kultury w Kętach ruszają 7 stycznia! Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Wasze pociechy w tym roku. Wybierzemy się bajkową podróż śladem przygód Pana Kleksa.
2020-01-25

Grupa Teatralna Antrakt zaprasza na 5-lecie działalności - BRAK BILETÓW

Już 25 stycznia Grupa Teatralna "Antrakt" działająca przy Domu Kultury w Kętach zaprasza na uroczystą galę oraz spektakl "Kandydatki na żonę".
2020-01-24

Pierniczki czekają na odbiór!

Z uwagi na wcześniejszy termin zakończenia wystawy pt. "Piernikowy zawrót głowy" prosimy o odbiór Waszych pachnących prac. Będą czekały na Was od 24 stycznia 2020! Do odbioru w pok. nr 2. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział, a laureatom gratulujemy po stokroć!
2020-01-23

"Warsztatownia" - cykl twórczych spotkań dla dzieci i dorosłych

Jeśli lubisz tworzyć coś własnoręcznie, słowo "rękodzieło" wywołuje u Ciebie uśmiech na twarzy, mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w cyklicznych, twórczych spotkaniach o nazwie "Warsztatownia".