dziś: 2024-04-18

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

15 maja w Domu Kultury w Kętach odbędą się eliminacje powiatowe 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. W konkursie zaprezentują się 3 dziecięce zespoły teatralne.

Serdecznie zapraszamy na widownię dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.
Wstęp wolny!

Program festiwalu:

godz. 10:00        grupa teatralna BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach – spektakl „Złota Kaczka” oparty na znanej, warszawskiej legendzie Artura Oppmana

godz. 10:40        grupa teatralna DEBIUTANCI ze szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Bielanach – spektakl „Dziewczynka z zapałkami” oparty na baśni H.Ch.Andersena

godz. 11:30        grupa teatralna SCENA CZWÓRKI ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Oświęcimiu – spektakl „One apple a day” – przedstawienie stworzone w oparciu o autorski scenariusz z wykorzystaniem języka angielskiego

W przerwach między występami będą prowadzone zabawy i quizy umilające widzom czas oczekiwania na kolejne przedstawienia.

Zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 33/ 844 86 77.

........................................................................................

Nowosądecki BAJDUREK jest jedną z najstarszych i najbardziej znaczących imprez teatralnych w Małopolsce. Festiwal odbywa się w dwóch etapach: eliminacji powiatowych, w których uczestniczy ponad 200 zespołów oraz spotkania finałowego w Nowym Sączu dla ok. 30 najlepszych grup teatralnych. Festiwal od wielu lat spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem i żywiołowym przyjęciem najmłodszej publiczności.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

KARTA ZGŁOSZENIA

Szczegółowych informacji o konkursie udziela

Marta Koczur - tel. 33/ 844 86 77