dziś: 2019-02-23

Kabaret Skeczów Męczących

2019-03-15

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15–lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz, jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem                 i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Data: 15 marca

Godzina: 18.00

Cena biletu: 60 zł / 70 zł

Sala widowiskowa Domu Kultury w Kętach.

Bilety do nabycia: Dom Kultury w Kętach pokój nr 4  oraz na  www.kupbilecik.pl

Zapraszamy!