dziś: 2019-08-23

IX Kęckie Noce Rockowe 2019

2019-07-26

Chcielibyście zaprezentować się szerszej publiczności ze swoją kapelą? Kolejna edycja Kęckich Nocy Rockowych to idealna okazja! 

Do przeglądu mogą przystąpić amatorskie zespoły muzyczne, prezentujące muzykę rockową, metalową, ska, reggae, folk oraz wszelkie inne jej odmiany.

Zespół „amatorski” to zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego z wytwórnią fonograficzną oraz innymi firmami profesjonalnie zajmującymi się szeroko rozumianą promocją muzyczną.

Celem przeglądu jest prezentacja twórczości początkujących wykonawców, konfrontacja twórczości młodych artystów z oceną publiczności oraz jury, a główną nagrodą jest profesjonalne nagranie studyjne!

Koncerty w ramach przeglądu KNR odbędą  się 7 września 2019 r., na scenie plenerowej Domu Kultury.

Zgłoszenia  przyjmowane są od 1 sierpnia do 25 sierpnia br.

Warunkiem udziału w Przeglądzie jest dostarczenie do Organizatora wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia, wymogów technicznych zespołu (rider), materiału demonstracyjnego (audio lub video) prezentującego min. 1 utwór. Na zgłoszeniu należy wskazać utwór, który będzie można wykorzystać w II etapie przeglądu Bitwy - LUBIĘ TO! Oraz zamieścić zgodę autora: tekstu, muzyki, publikacji audio lub video wskazanego wcześniej utworu na publikowanie tego materiału przez Organizatorów Kęckich Nocy Rockowych w mediach. Materiały należy przesyłać drogą mailową na adres: knr.ketydk@gmail.com organizatora.  Zgłoszenia nadesłane po terminie nie będą uwzględniane.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN 

 Zapraszamy!

powrót do wydarzeń