dziś: 2018-11-18

Koncert przedsylwestrowy pt. "Nasza to Krew"

2018-11-07

Operetka w wiedeńskim stylu z polskimi rytmami

28.12.2018 o 18.00 zapraszamy Państwa na przedsylwestrową operetkę pt. „Nasza to Krew” 

Spotkania towarzyskie, rauty, biesiady i wystawne bale, to ulubione zajęcia mieszkańców Młodego Kraju. W spektaklu operetkowym Nasza to Krew, poznamy szlachetnego i prawego żołnierza, trwoniącego majątek hulakę oraz piękne kobiety, które to uwodzą dla zabawy, albo zdobywają serca wybranków dla własnych potrzeb i korzyści majątkowych.

Widowisko składa się z trzech różnorodnych obrazów scenicznych takich jak: Biesiada – huczny raut w podwarszawskim wyszynku, Karty – wystawne przyjęcie w posiadłości bankrutującego hrabiego oraz Dożynki, czyli cieszące oko widoki swojskiej wsi.

Realizatorzy spektaklu operetkowego Nasza To Krew, zapożyczyli i nadali nowe znaczenie ariom, duetom i melodiom znanym z najpiękniejszych klasycznych operetek. Włączyli również w choreografię spektaklu tańce przepełnione narodową nutą tj: krakowiak, oberek czy mazur. To wszystko powoduje, że barwne muzyczne widowisko Teatru IWIA ma niepowtarzalny charakter wiedeńskiej operetki z narodowymi rytmami i daje gwarancję niepowtarzalnego humoru i świetnej zabawy.

ZAPRASZAMY 28 GRUDNIA 2018 O GODZ. 18:00 NA SALĘ WIDOWISKOWĄ DK.

CENA: 65 zł, ULG. UTW 60 zł 

KONTAKT: 33 844 86 79 

Rezerwacji lub zakupu biletu można przez internet TUTAJ lub w kasie kinowej na godzinę przed każdym seansem kinaDK - REPERTUAR KINA DK

Obsada: Izabela Witwicka, Sylwia Frączek/Maria Klich, Anna Hamryszak/Anna Kaczmarek, Jarosław Bielecki/Jakub Klich, Krzysztof Sojka, Paweł Nowak
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

powrót do wydarzeń