dziś: 2019-08-23

PODSUMOWANIE ZAJĘĆ TANECZNYCH W SEZONIE 2018/2019

2019-06-19

Dnia 19.06.2019 roku odbyło się oficjalne zakończenie szkółek tanecznych działających na terenie Domu Kultury w Kętach w sezonie 2018/2019. Podczas uroczystej gali tancerze mogli zaprezentować swoje umiejętności. Młodzi tancerze mówili, że „Ta gala taneczna będzie podziękowaniem  dla instruktorów i rodziców, którzy z sercem angażowali się w pomoc, oraz dawali motywację do dalszych ćwiczeń.” W tym sezonie trenowało 221 dzieci, młodzieży i dorosłych, ucząc się różnych technik tanecznych począwszy od baletu po street dance. Widownia, jak i sami tancerze mieli okazję zobaczyć gościnny występ Elity Lejdis – młodych i pięknych tancerek trenujących na terenie OCK w Oświęcimiu.

Niezwykłe brawa należą się zespołom, które w tym roku osiągnęły wysokie wyniki na wielu turniejach;

COOKIE BEAT

 

- wyróżnienie II stopnia - Festiwal Taneczny DANCE MASHINE  13.04.2019 w Mysłowicach:

- wyróżnienie I stopnia  na Turnieju Tańca  „Dance  is the limit” -  Andrychów

 

DUET ADA&WIKI

  1. miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form Tanecznych ”Solo,duo, trio” Kuźnia Raciborska      

1- miejsce  na  II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca  dla solistów i duetów "Na dwie i cztery nogi" Rybnik,                                                                                                                                                               

1- miejsce  na Festiwal u Artystycznym „ Moja pasja” w Żywcu

1 - miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Tańca "Art Clip Dance" Wadowice

3- miejsce na  II Ogólnopolskim Turnieju Tańca  Nowoczesnego Gold Contest Gliwice

5 - miejsce na IV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „ Talent show” w Andrychowie

5 - miejsce na Festiwalu Tańca „Rytmy Ulicy”  Brzeszcze                  

  • miejsce na IX Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTRMEDIUM – Krosno

 

DUET MAJA&MARTYNA

 

  • Miejsce na Festiwalu Artystycznym  „Moja Pasja” w Żywcu
  1. Miejsce na XII Międzynarodowym Festiwalu tanecznym Europejska Balloteka
  2. Miejsce na Ogólnopolskim Turnieju  Talent Show w Andrychowie

2 -  miejsce  w kat. Street Dance 9-11 lat duety - na II Ogólnopolskim Turnieju Tańca - GOLD Contest 2019 -

3 -  miejsce w kat. duety 7-10lat – na II Ogólnopolskim Festiwal u Małych Form Tanecznych w Kuźni Raciborskiej

3 -  miejsce w kat. 8-11 lat show dance -  na II Ogólnopolski m Festiwalu Tańca „Na Dwie I Cztery Nogi” w Rybniku

  • - miejsce w kat.10-14 lat, taniec nowoczesny - na Festiwalu  Tanecznym „ Art Clip Dance”  w  Wadowicach .

 

 

KIDS BEAT

 

 

1 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca RHYTHM & STYLE w Rybniku

2 miejsce w kategorii formacje do 12 lat basic  na II Festiwalu  Kultury Ulicznej „Czorne Densy Contest 2019” w Chorzowie

2 miejsce na Festiwalu Tanecznym „Rytmy Ulicy” w  Brzeszczach 

3 miejsce  na Beskidzkim Festiwalu Tańca w Kętach

  • miejsce na Festiwalu Tanecznym DANCE MASHINE  w Mysłowicach

 

WIKTORIA JORDANEK

 

3 -miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form tanecznych w Kuźni Raciborskiej

4 -miejsce na Beskidzkim Festiwalu Tańca w Kętach

5 -miejsce na Festiwalu Tańca Na dwie i cztery nogi Rybnik

Wyróżnienie na TALENT SHOW Andrychów  a ostatni sukces to : 2 -miejsce na IX Ogólnopolski Festiwal Tańca #INTERMEDIUM w Krośnie

 

NICOLE&JULITA

 

-  1  miejsce w kat. duety hip-hop poziom rekreacyjny w Pucharze  Polski 2 PDO Art & Street Challenge  Rybnik

– 2 miejsce w kat. duety hip-hop poziom sportowy  w Pucharze Polski 2 PDO Art & Street Challenge  Rybnik

- 3 miejsce na  Festiwalu Tańca „Rytmy Ulicy”  Brzeszcze 

– 4 miejsce w kat. duety na  Beskidzkim Festiwalu Tańca Kęty

 

JUNIOR BEAT

 

2 -  miejsce  na Beskidzkim Festiwalu Tańca w Kętach

2 - miejsce na  Festiwalu Tanecznym DANCE MASHINE  w Mysłowicach

Wyróżnienie -  na XIV Ogólnopolskim Interdyscyplinarnym Festiwalu Tańca i Piosenki „Chrzanowska lokomotywa”  w Chrzanowie

5- miejsce na Festiwalu Tanecznym Rytmy Ulicy w  Brzeszczach                                                     

 

Chcemy szczególnie podziękować instruktorom, którzy przyczynili się do sukcesów naszych młodych tancerzy;

Pani Kinga Biba – instruktor sekcji Mażoretek

Pani Małgorzta Kotlarczyk–Wiewiórka – trener Klubu Tańca Towarzyskiego Ragtime i Szkoły Tańca Impresja

Pani Daria Mendroch – instruktor  Tańca Towarzyskiego w Szkole Tańca Impresja

Pani Karolina Niedziela – choreograf formacji tańca latino, instruktor i trener w Szkole Tańca Impact

Pani Katarzyna Nycz – instruktor i choreograf formacji hip-hopowych w Stowarzyszeniu Grawitacja

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom i życzymy im rozwijania pasji, wielu sukcesów i przyjemności czerpanej z tańca i muzyki.

Chętnych na rozpoczęcie przygody z tańcem w sezonie 2019/2020 zapraszamy na zapisy, które odbędą się już we wrześniu.

Podsumowanie Gali Tanecznej 2019

powrót do wydarzeń