dziś: 2018-08-20

Przegląd Piosenki Wiosennej w ramach Jarmarku Wielkanocnego

2018-03-02

Dom Kultury w Kętach zaprasza do uczestnictwa w Przeglądzie Piosenki wiosennej pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty, który odbędzie się w ramach Jarmarku Wielkanocnego. Dom Kultury zachęca dzieci i młodzież do prezentacji swoich umiejętności wokalnych. Główną ideą Przeglądu Piosenki Wiosennej jest popularyzacja piosenek o tematyce świątecznej i wiosennej wywodzących się zarówno z folkloru, jak i kultury popularnej.

1. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w Przeglądzie jest wypełnienie przez Zespół Karty Zgłoszeniowej. Karty dostępne są na stronie internetowej Organizatora: www.domkultury.kety.pl
  2. Karty Zgłoszeniowe należy nadsyłać pocztą elektroniczną w formie załączników do maila na adres: animator@domkultury.kety.pl lub dostarczyć do Domu Kultury w Kętach (pok. nr 4).
  1. Termin zgłoszenia upływa 03.2018 r.

5. Prezentacje konkursowe odbędą się 25.03.2018 r. od godz. 13:00 na kęckim Rynku podczas Jarmarku Wielkanocnego.

1. Każda grupa otrzyma dyplom za uczestnictwo oraz drobne upominki.

Więcej informacji w regulaminie oraz pod nr tel.: 33/ 844 86 76 - Dorota Wojewodzic
animator@domkultury.kety.pl

KARTA ZGŁOSZENIA: