dziś: 2019-06-20

Wakacyjna Akademia Przygód 2019 - brak wolnych miejsc!!!

2019-06-07

Dom Kultury w Kętach zaprasza dzieci urodzone w latach 2008 – 2012 do uczestnictwa w półkolonii „Wakacyjna Akademia Przygód”. Tym razem motywem przewodnim zajęć będą podróże w czasie i przestrzeni. Na uczestników półkolonii czeka mnóstwo zajęć, warsztatów, wycieczek i zabaw, dzięki którym lepiej poznają kulturę i życie codzienne mieszkańców różnych krajów.

Informujemy, że na chwilę obecną nie ma już wolnych miejsc. Zainteresowani "akcją lato" mogą zapisać się na listę rezerwową w pok. nr 4 (parter). Informacji o półkoloniach udziela Marta Koczur - tel. 33 844 86 77.

Opłata za półkolonie wynosi 400 zł.
Cena obejmuje:
- 2 seanse filmowe,
- 4 wycieczki krajoznawcze (wstępy, transport, ubezpieczenie),
- warsztaty i spotkania z ciekawymi gośćmi,
- zajęcia plastyczne,
- zabawy ruchowe,
- opiekę pedagogiczną.

Opłaty można dokonać gotówką w kasie DK, pok. 106 na I piętrze (nie ma możliwości płacenia kartą) lub przelewem na konto DK nr 76 8437 0002 0014 0728 4459 0001 - Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach, Oddział w Kętach. W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka – półkolonia Wakacyjna Akademia Przygód 2019.

Warunkiem zapisania dziecka na półkolonie jest złożenie wypełnionej i podpisanej Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku oraz dowód uiszczenia opłaty.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku do pobrania tutaj.

Obowiązkowe spotkanie rodziców oraz dzieci uczestniczących w półkolonii odbędzie się w piątek 28 czerwca o godz. 17:00 w sali kameralnej Domu Kultury w Kętach.

Szczegółowy program wypoczynku - do pobrania tutaj.