Tydzień pełen uśmiechu, kreatywności i ekologicznych inspiracji – tak zapowiadają się tegoroczne „Kolorowe Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM”, organizowane przez Dom Kultury w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty. To wyjątkowa propozycja dla całych rodzin, która połączy świętowanie Dnia Dziecka z aktywnym wypoczynkiem, edukacją i wspólną zabawą.
Dni Kęt 2026 zapowiadają się wyjątkowo. Gwiazdy muzyki, rodzinne atrakcje i sportowe emocje. Największą gwiazdą tegorocznego święta miasta będzie Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek polskiej sceny muzycznej. Na scenie pojawi się również uwielbiany przez najmłodszych zespół SpokoLoko, folkowo-rockowa formacja Dobry Łotr, zespół Maman oraz Dziki Blues Band.
Nasz dk bierze udział w programie edukacyjnym „Szkoła jest SMART!”, którego celem jest włączenie gier planszowych do procesu dydaktycznego. Inicjatywa promuje nowoczesne podejście do nauczania, oparte na rozwijaniu kreatywności, logicznego myślenia, współpracy oraz kompetencji społecznych poprzez wykorzystanie gier planszowych w edukacji.
W dniach 23-24 czerwca zapraszamy na Galę Taneczną Be The Art: sala widowiskowa DK. Od 28 czerwca uruchamiamy sprzedaż biletów stacjonarnie w kasie kina, a od 8 czerwca sprzedaż online.
Dom Kultury w Kętach przygotował kolejną wakacyjną propozycję dla najmłodszych mieszkańców gminy. W dniach od 6-10 oraz 13–17 lipca roku odbędą się nasze półkolonie „Akcja Lato”, skierowane do dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Tydzień pełen atrakcji, wyjazdów oraz kreatywnych zajęć.
Dom Kultury w Kętach zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na „Wakacyjne pokazy z chemią w roli głównej” – cykl widowiskowych eksperymentów chemicznych prowadzonych przez Przemysława Gąsiorka. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasie kina Domu Kultury w Kętach.
Zapraszamy na wyjątkową, dwudniową wycieczkę pełną kultury, sztuki i niezapomnianych wrażeń! W programie: AfloPark w Pabianicach, musical „DRACULA” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, spacer po klimatycznym Księżym Młynie, Manufaktura i MS2, spacer ul. Piotrkowską i Pasażem Róży, pożegnalna kawa i chwila relaksu.
Tydzień pełen uśmiechu, kreatywności i ekologicznych inspiracji – tak zapowiadają się tegoroczne „Kolorowe Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM”, organizowane przez Dom Kultury w Kętach pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty. To wyjątkowa propozycja dla całych rodzin, która połączy świętowanie Dnia Dziecka z aktywnym wypoczynkiem, edukacją i wspólną zabawą.
Dni Kęt 2026 zapowiadają się wyjątkowo. Gwiazdy muzyki, rodzinne atrakcje i sportowe emocje. Największą gwiazdą tegorocznego święta miasta będzie Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych artystek polskiej sceny muzycznej. Na scenie pojawi się również uwielbiany przez najmłodszych zespół SpokoLoko, folkowo-rockowa formacja Dobry Łotr, zespół Maman oraz Dziki Blues Band.
Nasz dk bierze udział w programie edukacyjnym „Szkoła jest SMART!”, którego celem jest włączenie gier planszowych do procesu dydaktycznego. Inicjatywa promuje nowoczesne podejście do nauczania, oparte na rozwijaniu kreatywności, logicznego myślenia, współpracy oraz kompetencji społecznych poprzez wykorzystanie gier planszowych w edukacji.
W dniach 23-24 czerwca zapraszamy na Galę Taneczną Be The Art: sala widowiskowa DK. Od 28 czerwca uruchamiamy sprzedaż biletów stacjonarnie w kasie kina, a od 8 czerwca sprzedaż online.
Dom Kultury w Kętach przygotował kolejną wakacyjną propozycję dla najmłodszych mieszkańców gminy. W dniach od 6-10 oraz 13–17 lipca roku odbędą się nasze półkolonie „Akcja Lato”, skierowane do dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Tydzień pełen atrakcji, wyjazdów oraz kreatywnych zajęć.
Dom Kultury w Kętach zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na „Wakacyjne pokazy z chemią w roli głównej” – cykl widowiskowych eksperymentów chemicznych prowadzonych przez Przemysława Gąsiorka. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w kasie kina Domu Kultury w Kętach.
Zapraszamy na wyjątkową, dwudniową wycieczkę pełną kultury, sztuki i niezapomnianych wrażeń! W programie: AfloPark w Pabianicach, musical „DRACULA” w Teatrze Muzycznym w Łodzi, spacer po klimatycznym Księżym Młynie, Manufaktura i MS2, spacer ul. Piotrkowską i Pasażem Róży, pożegnalna kawa i chwila relaksu.
Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies