dziś: 2023-02-05

Fenomen | film dokumentalny | od 28.01

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. W przeddzień wydarzenia, 28.01 zapraszamy na pierwszy seans głośnego filmu dokumentalnego o człowieku, który od ponad trzech dekad dyryguje największą orkiestrą ludzkich serc!

Karnawałowy Bal dla Mamy i Malucha

21.02 Zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Karnawałowy. Mile widziane przebrania. Zapisy 33 844 86 79

CENNY CZAS | Agata Balcy & Arkadiusz Wiech AKUSTYCZNIE | 5.02

Zapraszamy na kameralny, klimatyczny koncert w oprawie pięknych, wirtuozerskich dźwięków gitary akustycznej. CENNY CZAS to osobista, emocjonalno-sentymentalna muzyczna podróż, gdzie przewodnią myślą jest samotność, tęsknota i pragnienie miłości. Całość dochodu ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczona na wsparcie zbiórki Zosi Pająk.

Queen symfonicznie | Koncert | 18.02. godz. 18:00

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki na wokalno-instrumentalną ucztę. Na deskach Domu Kultury zabrzmią znane przeboje zespołu QUEEN w towarzystwie orkiestry symfonicznej.

Andre Rieu | Retransmisja koncertu w Dublinie

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Kłamstewka | spektakl komediowy | 18.03, godz. 18:00

Skłonność do mijania się z prawdą wynika w dużej mierze z ludzkiej słabości do niewinnych KŁAMSTEWEK. A co jeśli są one tylko z pozoru niewinne? Już 18.03 przekonamy się, czy kłamstwo w dobrej wierze, to na pewno bezpieczna gra!

Koncert Walentynkowy | The Beatles - Piosenki o miłości /akustycznie/

Zapraszamy na wyjątkowy, akustyczny koncert z repertuarem pełnym piosenek o miłości. Niezwykła okazja do spędzenia Walentynek z ukochaną osobą.

Tanie czwartki w Kinie DK | Bilet tylko 14 zł!

W każdy czwartek w naszym kinie wszystkie filmy w repertuarze w cenie 14 zł za bilet!

Stanisław Soyka | Koncert na Dzień Kobiet

8.03 szykuje się niesamowity koncert. Wraz z Fundacją Gotowi do Działania zapraszamy Państwa na występ wielkiego artysty, muzyka jazzowego, swingowego, wykonawcy poezji śpiewanej. Rezerwacja biletów: 784 530 234

X Beskidzki Festiwal Tańca | OTWIERAMY ZAPISY

Wielkimi krokami zbliża się 2-dniowe święto tańca! Setki tancerzy zmierzą się na parkiecie hali OSiR w Kętach, m.in. w kategoriach tanecznych: hip-hop (formacje/duety/solo 1vs1), jazz, modern, show dance (solo/duety/formacje) i kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-16 lat i powyżej 17 lat. W rozwinięciu regulamin i karta zgłoszenia.

Bajkowa Zima w Mieście | ZAPISY

Już od 9.01 można zapisywać dzieci na zajęcia odbywające się w DK podczas ferii zimowych. Tym razem motywem przewodnim zajęć będą uwielbiane przez dzieci bajkowe postaci, znane im z książek i filmów. Na uczestników programu czeka wiele zabaw, warsztatów i wycieczek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Sekcja szachowa | zapisy

Rozwijają zdolności poznawcze, pomagają w koncentracji, zwiększają kreatywność - SZACHY. Prowadzimy stały nabór do dwóch grup wiekowych. Więcej informacji na plakacie.

"Czy akordeon skrzypi?" | Koncert umuzykalniający dla dzieci i ich rodziców

23 lutego o godz. 17:00 zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na koncert umuzykalniający. Akordeon zamieniony w wehikuł czasu zabierze słuchaczy w muzyczną podróż od Bałkanów aż po Skandynawię!

Podaruj krew - podziel się życiem! | Akcje Krwiodawstwa 2023

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Krew będzie można oddać na stanowisku małopolskiej stacji krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.

Kampania społeczna „Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości”

Kampania organizowana przez Mind Body Joy we współpracy z bielskim Stowarzyszeniem „Ewa-Maja-Krystyna. Kobiety dla Kobiet”, organizacji społecznej, która od 2001 roku prowadzi działalność prokobiecą w zakresie edukacji i wsparcia.

Kino

Fenomen - film dokumetalny | sala widowiskowa

Dokumentalny, reż. Małgorzata Kowalczyk, prod. Polska, czas trwania: 1 godz. 35 min.

Zadziwiający Kot Maurycy | sala widowiskowa

Animacja/Familijny, Reż. Toby Genkel, Produkcja: Niemcy, Wielka Brytania, Czas trwania: 1 godz. 33 min.

AVATAR: Istota wody 2D | sala widowiskowa

Sci-Fi, Reż. James Cameron, Produkcja: USA, Czas trwania: 3 godz. 12 min.

2D

10.02 / napisy

Pimi z Krainy Tygrysów | sala widowiskowa

Familijny/Przygodowy, Reż. Brando Quilici, Produkcja: Włochy, Czas trwania: 1 godz. 34 min.

Heaven in Hell | sala widowiskowa

Romans, Reż. Tomasz Mandes, Produkcja: Polska, Czas trwania: 1 godz. 45 min.

DNI KĘT 2022

Patronat medialny