dziś: 2022-09-25

JOGA dla dorosłych | Zapisy!

Zapraszamy na poranne sesje jogi. Zajęcia będą się odbywać w czwartki o godz. 8:00. Więcej szczegółów na plakacie!

Projekt ECO Land-Art | Polsko-Ukraińska wymiana młodzieży | 25.09 wernisaż wystawy

Nasza instytucja otrzymała dofinansowanie w kwocie 65 961,32 zł na realizację projektu "ECO Land-ART", dofinansowanego z Polsko - Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki. 25.09, godz. 17:30 zapraszamy na wernisaż wystawy prac uczestników projektu.

Sekcja Tańców Latynoamerykańskich | Zapisy!

Zapraszamy do udziału w sekcji szybkich, dynamicznych tańców latynoamerykańskich. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Jarmark Świętojański | zgłoszenia wystawców

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje - do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na Jarmarku Świętojańskim.

"Kobieta na Zamówienie" w Domu Kultury w Kętach!

Zapraszamy na spektakl "Kobieta na Zamówienie" 05.11.2022 w Domu Kultury w Kętach!

Zajęcia z SENSOPLASTYKI

27.09 o godz. 17:00 zapraszamy na zajęcia sensoplastyki w DK. Zapisy u pani Marzeny Nycz: 535 845 956.

FUNNY ENGLISH 4U zaprasza na autorski roczny kurs „ Young Genius” dla dzieci z języka angielskiego!

FUNNY ENGLISH 4U zaprasza na autorski roczny kurs „ Young Genius” dla dzieci z języka angielskiego z technikami szybkiego zapamiętywania (mnemotechnikami). Już od października zapraszamy serdecznie do wspólnego odkrywania magicznych zakamarków, jakie kryje nasz mózg.

Spotkania Organizacyjne Sekcji | Sezon Artystyczny 2022/2023

Kampania społeczna „Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości”

Kampania organizowana przez Mind Body Joy we współpracy z bielskim Stowarzyszeniem „Ewa-Maja-Krystyna. Kobiety dla Kobiet”, organizacji społecznej, która od 2001 roku prowadzi działalność prokobiecą w zakresie edukacji i wsparcia.

25. Festiwal Twórczości Religijnej "Psallite Deo" 2022

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Religijnej „Psallite Deo”, który co roku przebiega pod patronatem Biskupa Bielsko-Żywieckiego i Burmistrza Gminy Kęty. Do udziału w KONKURSIE MUZYCZNYM zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych grających i śpiewających w zespołach, scholach, chórach, ludowych zespołach śpiewaczych, a także solistów.

Sezon Artystyczny 2022/2023 | Zapisy!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych w naszym DK. Zapisy osobiście lub e-mailowo.

Kabaret Czesuaf w Domu Kultury w Kętach!

Kabaret Czesuaf w Domu Kultury w Kętach już 01.10.2022!