dziś: 2020-06-05

Aktualności

Ciekawe Przygody Kropelki Wody| konkurs plastyczny|WYNIKI

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka! Pokażcie nam swoją wyobraźnię i zaprezentujcie przygody kropelki wody!

BEZPIECZNY DOM KULTURY W KĘTACH

Mamy dobrą wiadomość! Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, od 4 maja 2020 roku jesteśmy już dla Was otwarci. W dalszym ciągu prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i o wcześniejsze umawianie wizyt.

Nabór do Programu "Kultura w sieci" rozstrzygnięty

Narodowe Centrum Kultury rozstrzygnęło nabór do programu dotacyjnego "Kultura w sieci", finansowanego ze środków MKIDN. Dom Kultury w Kętach otrzymał dofinansowanie na działania online! Nasz projekt nazwaliśmy: "kULturalni. Wirtualnie i lokalnie". Wkrótce więcej informacji! Niedługo startujemy! Będzie się działo!

Szycie to życie!

D Z I Ę K U J E M Y Beskid Media i Hurtowni Tkanin "Ania" za przekazanie środków finansowych i materiałów do szycia maseczek ochronnych, a tym samym włączenie się do akcji "Szycie to życie" organizowanej przez Hufiec ZHP Kęty oraz Hufiec ZHP Oświęcim we współpracy z Domem Kultury w Kętach. Maseczki zostaną przekazane do szpitala w Oświęcimiu oraz lokalnych placówek i przedstawicieli służb medycznych i porządkowych.

Uniwersytet Trzeciego Wieku|rok akademicki 2019/2020

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji, w której zobaczą Państwo co wydarzyło się podczas "skróconego" roku akademickiego 2019/2020. Mimo pandemii, która pokrzyżowała plany, udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć. Dziękujemy za obecność, aktywność i współpracę. Do zobaczenia w Domu Kultury!

WARSZTATOWNIA | #KulturaOnline

Zapraszamy do udziału w twórczych zajęciach dla dzieci, młodzieży i dorosłych w nowej formie. Ze względu na obecną sytuację, zapraszamy na e-warsztaty. Tak jak do tej pory, prowadzi je dla nas Kamila Byrdziak-Duraj.

Pokaż serce - oddaj krew!

Dar krwi można złożyć w 2020 roku na stanowisku Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach w terminach: 14 czerwca, 9 sierpnia, 4 października, 13 grudnia w godzinach 9:00 - 15:00. Klub Honorowych Dawców Krwi w Kętach serdecznie zaprasza!

Majowy "Kęczanin" ONLINE

Zachęcamy do zapoznania się z majowym wydaniem miesięcznika "Kęczanin". Ze względu na panującą sytuację, dostępne jest jedynie e-wydanie.

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| 6.01.2021

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 6.01.2021r. na godzinę 17:00!

Mayday 2 - przeniesiony na 14.11.2020r.

Kto z Was widział brawurowo zrealizowany spektakl MayDay z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, pewne, że nie zawaha się kupić biletu na MayDay 2. Ci zaś z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów.

Weekend z R. | przeniesiony | informacja wkrótce

SPEKTAKL "WEEKEND Z R." zostaje przeniesiony. Bilety nie tracą ważności. Więcej informacji wkrótce.

PROSTY GEST MA ZNACZENIE!

Z uwagi na duże ryzyko zarażenia koronawirusem, szczególnie seniorzy oraz osoby z obniżoną odpornością, nie powinny opuszczać swoich domów. Dołącz do grupy GMINA KĘTY RAZEM na facebook'u i sprawdź jak możesz pomóc!