dziś: 2022-05-17

Aktualności

Rodzinny Rajd Rowerowy | ruszają zapisy

Z największą chęcią zapraszamy Państwa na tegoroczną edycją Rodzinnego Rajdu Rowerowego! Zgłoszenia do 25 maja do godziny 15:00!

"Polny kwiat" | konkurs fotograficzny

Już dziś serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach "Kwietnych Dni Eko Dziecka z GAZ SYSTEM"! Szczegóły w regulaminie.

„Moja wymarzona łąka kwietna” | ekologiczny konkurs plastyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie plastycznym organizowanym w ramach "Kwietnych Dni Eko Dziecka z GAZ SYSTEM"! Szczegóły w regulaminie.

Kwietne Dni EKO Dziecka z GAZ-SYSTEM

Wzorem lat ubiegłych otrzymaliśmy od naszego wieloletniego sponsora - Firmy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. wsparcie finansowe na organizację imprezy.

XII Konkurs Muzyki Instrumentalnej "O złoty klucz wiolinowy"

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie muzycznym, który odbędzie się 21 maja. Przewodniczącym komisji jury jest światowej klasy pianista - Grzegorz Niemczuk.

KINO DK - MAJ

Zapraszamy do zapoznania się z majowym repertuarem kina.

Koncert ELENI | dodatkowy koncert

26 maja o godz. 19:00 zapraszamy na koncert Eleni z zespołem pt.: "Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca". Równocześnie zapraszamy na dodatkowy koncert o godzinie 17:00!

Kierunek Kariera otwarty dla osób z wyższym wykształceniem

Pracujesz? Masz wykształcenie wyższe? Chcesz dowiedzieć się jakie kompetencje ogólne warto rozwijać? Nauczyć się języka obcego? Profesjonalnie zarządzać projektami? Zdobyć kompetencje cyfrowe lub z zakresu mobilności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę.

Akcje Krwiodawstwa w 2022 roku!

W prosty sposób możesz uratować czyjeś zdrowie lub życie! Oddawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia czy życia.