dziś: 2021-03-02

Aktualności

"W poszukiwaniu San Escobar. Oblicza Argentyny" | Spotkanie z podróżnikiem na Facebook Live

Podróżnicze spotkanie online z Tomkiem Nowakiem, czyli słów kilka o zwariowanej eskapadzie do Ameryki Południowej. Nagranie spotkania będzie dostępne na naszym profilu Facebook do 25 marca 2021. Zachęcamy do oglądania!

Co widzisz? | wystawa Katarzyny Żak

"Sztuka od zawsze zajmowała ważne miejsce w moim życiu. Od ponad 10 lat tworzę spełniając swoje ambicje, oddając się mojej pasji w pracy i w wolnym czasie. Wybierając drogę zawodową kierowałam się spełnianiem marzeń." - tak o swojej twórczości mówi autorka najnowszej wystawy! Zapraszamy!

Poznaj tajniki projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych! | BRAK MIEJSC

Zastanawiacie się, jak tworzy się ciekawe grafiki, plakaty czy filmy, które częstokroć widzicie na Facebook’u czy innych mediach społecznościowych? Jeśli chcecie stworzyć kreatywne materiały graficzne z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi - zapraszamy na zajęcia!

VIII Turniej Tańca Nowoczesnego on-line | Beskidzki Festiwal Tańca 2021

Prawdziwe święto tańca organizowane pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty. Z powodu sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących zasad bezpieczeństwa, wymuszających ograniczenia w organizowaniu wydarzeń kulturalnych, Festiwal odbędzie się on-line.

Flora i fauna Doliny Górnej Wisły | WYSTAWA

Zapraszamy w podróż pełną przyrodniczych atrakcji. Trasa wiedzie Doliną Górnej Wisły przez bogate we florę i faunę ostoje.

Finaliści XXIV Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi” nagrodzeni!

Po przesłuchaniu w dniach od 20 do 29 stycznia 2021 roku nagrań nadesłanych przez czterdziestu finalistów XXIV Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi” przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych, w tym dla naszych bajdurkowych aktorów.

"Małe Kęty" laureatami w kolejnym konkursie!

Okres kolędowy kończymy wspaniałą wiadomością! II Edycja Konkursu Kolęd i Pastorałek w Rychwałdzie (online) zakończyła się sukcesem ZPiT "Małe Kęty"!

Wspólnie dokarmiamy ptaki

Kochamy zwierzęta i bardzo lubimy im pomagać. Podejmując decyzję o zimowym dokarmianiu ptaków, róbmy to odpowiedzialnie. Zapraszamy do naszego poradnika.

Festiwal Młodego Aktora 2021

W ubiegłym roku z powodu obostrzeń związanych z pandemią, byliśmy zmuszeni odwołać festiwal. W tym roku nie damy się zaskoczyć i przygotowujemy się na dwa scenariusze. Jeśli tylko będzie to możliwe, Festiwal odbędzie się na żywo w Domu Kultury z zachowaniem odpowiedniego, bezpiecznego dla uczestników reżimu sanitarnego. Jeśli taka formuła nie będzie możliwa, zwrócimy się do uczestników z prośbą o przysłanie nagrań swoich występów.

Podaruj krew - podziel się życiem!

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Krew będzie można oddać na stanowisku małopolskiej stacji krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.

"Bałwanek z byle czego" | Rodzinny Konkurs Plastyczny

Znamy już wyniki naszego rodzinnego konkursu plastycznego. Dziękujemy za przesłane prace.

Pozytywny Pojemnik przy DK

14 stycznia w towarzystwie fundatorów - Pawła Sarki i oraz Marka Matyszkowicza, wiceburmistrza Rafała Ficonia, dyrektor Sylwi Brzozowicz i Józefa Szafrana Pozytywnie dokonali pierwszego opróżnienia kęckiego pojemnika. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej