dziś: 2021-11-30

Mikołajki 2021 z DK | koniec zapisów

4 oraz 6 grudnia zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem, poprzedzone spektaklem teatralnym "Kot w butach i Czarnoksiężnik".

Wyjątkowy Płatek Śniegu | konkurs

Zapraszamy zarówno małych, jak i dużych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na "Wyjątkowy Płatek Śniegu". Prace, w dowolnej technice należy dostarczyć do DK od 07-09.12.2021.

Bieg Mikołajkowy dla Marcina Joneczko |

Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Biegu Wirtualnym dla Marcina Joneczko. Bieg objęty jest patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Gwiazdka z Maestro Andre Rieu | Retransmisja koncertu

20 i 22 grudnia zapraszamy na zupełnie nowe, świąteczno-noworoczne show. Premiera tylko na wielkim ekranie!

Jarmark Bożonarodzeniowy

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 12 grudnia 2021 r. na Rynku w Kętach.

OBÓZ TANECZNY BE THE ART

Zachęcamy do zapisów na zimowy obóz taneczny Be The Art. Szczegóły na plakacie.

KINO DK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym repertuarem kina.

Koncert Przedsylwestrowy Sonori Ensemble - opera

Zapraszamy na przedsylwestrowy koncert operowy "Muzyka z czterech stron świata" w wykonaniu Sonori Ensample już 28 grudnia 2021 r w Domu Kultury w Kętach.

Grupa Teatralna "Antrakt" z spektaklem "Mafiozoo z przypadku" | DODATKOWA PULA BILETÓW

Grupa Teatralna "Antrakt" zaprasza na spektakl teatralny 27-28.11.2021 r. Bilety dostępne w DK, pok. nr 2.

Miłosna Pułapka | SPEKTAKL PRZENIESIONY

Spektakl "Miłosna Pułapka" zostaje przeniesiony z 19 listopada 2021 na 9 kwietnia 2022 r. Zakupione bilety nie tracą ważności.

JEZIORO ŁABĘDZIE | balet

"Jezioro łabędzie" w Domu Kultury w Kętach 10 grudnia o godzinie 18:00. Będziemy gościć Royal Lviv Ballet!

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| PRZENIESIONY

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 25.01.2022 r. na godzinę 17:30!