dziś: 2021-06-24

Zamknięcie parkingu przy Domu Kultury

Utrudnienia w parkowaniu przy Domu Kultury podczas trwania Dni Kęt 2021.

Dni Kęt 2021

Tegoroczne Dni Kęt to ponad tydzień świetnej zabawy. Bawimy się od 25 czerwca - 4 lipca. Każdy znajdzie coś dla siebie. Imprezy odbywać się będą także w sołectwach, w ramach Letniej Trasy Kina Plenerowego. Szczegóły na plakatach.

Grupa teatralna Bajdurki z sukcesami!

Młodzi aktorzy z grupy teatralnej Bajdurki, dzięki swojemu talentowi i wytężonej pracy pod okiem instruktora – pani Marii Karaim – odnotowują kolejne sukcesy w konkursach teatralnych i recytatorskich.

Galeria "Żywy obraz"

Zapraszamy wszystkich do Galerii na piętrze, aby obejrzeć wystawę prac konkursowych przedszkolaków z Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego nr 8 w Kętach.

Letnie Warsztaty Przyrodnicze

Zapachy lasu, szum drzew, spotkania z małymi mieszkańcami naszych łąk, przyrodnicze ekspedycje naukowe, a może niezapomniana przejażdżka na konikach?

Warsztaty na rolkach pod DK

Złap oddech na rolkach 22 i (lub) 23 czerwca z instruktorem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich - Ryszardem Rejmanem.

IV Otwarty Turniej Gry w Bule

Impreza pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty dla seniorów, młodzieży oraz rodzin z dziećmi.

Zapraszamy do kinaDK

Zapraszamy Was na seanse filmowe! W repertuarze m. in. "Na rauszu", "Ojciec", "Cruella" czy "Podróż Księcia". Dowiedz się więcej...

gUsToWnia|obrazy Artimento

Seniorki tworzące grupę gUsToWnia działającą przy UTW po raz kolejny pokazały swoje prace. Tym razem zapraszamy do obejrzenia obrazów Artimento.

Eliminacje rejonowe XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ‘ECHA POETICA”

Mimo utrudnionych warunków, nasi młodzi aktorzy z Grupy Teatralnej Bajdurki cały czas intensywnie pracują na swoje sukcesy. Tym razem świetnie spisali się na eliminacjach rejonowych XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ‘ECHA POETICA”.

Jubileusz 30-lecie Teatru Wierszalin w Kętach

Dzięki projektowi Teatr oraz dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, we wrześniu na naszej scenie będziemy gościć Jubilatów - Teatr Wierszalin.

Podaruj krew - podziel się życiem!

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Krew będzie można oddać na stanowisku małopolskiej stacji krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.