dziś: 2020-07-10

Aktualności

Spotkania Małych Podróżników| wakacje z DK

Zapraszamy do udziału w naszych letnich warsztatach dla dzieci! Zabierzemy Was w artystyczną (i nie tylko) podróż dookoła świata. Kliknij i dowiedz się więcej.

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA | KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy do Działu Ekonomiczno-Budżetowego. Na CV czekamy do 15 lipca 2020! Dołącz do nas!

WAKACYJNE WARSZTATY TANECZNE

Zapraszamy grupy uczące się pod okiem Katarzyny Nycz-Zięciny (HIP-HOP) do udziału w letnich warsztatach tanecznych od 16-18 lipca 2020. W harmonogramie POPPING, HOUSE i WACKING. Ilość miejsc ograniczona!

A może do kinaDK?

Zapraszamy na letnie kino z Domem Kultury w Kętach. W repertuarze "Czworo dzieci i COŚ" dla najmłodszych oraz "Sala samobójców. Hejter". Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z procedurami.

WZNOWIENIE ZAJĘĆ|GRAFIK SEKCJI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym grafikiem zajęć sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

kULturalni. Wirtualnie i lokalnie| Bądź na bieżąco!

Zapraszamy Was do udziału w naszym projekcie. Pragniemy stworzyć dom kultury, lecz w wirtualnej rzeczywistości. Jak? Wyobrażamy sobie to miejsce na wzór ula, jako miejsca do życia i współpracy, środowiska do rozwoju pszczelej „rodziny”. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć to miejsce wraz z instruktorami, edukatorami i artystami, którzy na co dzień pracowali z odbiorcami kultury w Gminie Kęty i okolicach. Projekt zawiera działania warsztatowe i nie tylko, w odmienionej formie, wzbogaconej o nowe propozycje.

BEZPIECZNY DOM KULTURY W KĘTACH

Mamy dobrą wiadomość! Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, od 4 maja 2020 roku jesteśmy już dla Was otwarci. W dalszym ciągu prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i o wcześniejsze umawianie wizyt.

Nabór do Programu "Kultura w sieci" rozstrzygnięty

Narodowe Centrum Kultury rozstrzygnęło nabór do programu dotacyjnego "Kultura w sieci", finansowanego ze środków MKIDN. Dom Kultury w Kętach otrzymał dofinansowanie na działania online! Nasz projekt nazwaliśmy: "kULturalni. Wirtualnie i lokalnie". Wkrótce więcej informacji! Niedługo startujemy! Będzie się działo!

Szycie to życie!

D Z I Ę K U J E M Y Beskid Media i Hurtowni Tkanin "Ania" za przekazanie środków finansowych i materiałów do szycia maseczek ochronnych, a tym samym włączenie się do akcji "Szycie to życie" organizowanej przez Hufiec ZHP Kęty oraz Hufiec ZHP Oświęcim we współpracy z Domem Kultury w Kętach. Maseczki zostaną przekazane do szpitala w Oświęcimiu oraz lokalnych placówek i przedstawicieli służb medycznych i porządkowych.

Uniwersytet Trzeciego Wieku|rok akademicki 2019/2020

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji, w której zobaczą Państwo co wydarzyło się podczas "skróconego" roku akademickiego 2019/2020. Mimo pandemii, która pokrzyżowała plany, udało nam się zrealizować wiele przedsięwzięć. Dziękujemy za obecność, aktywność i współpracę. Do zobaczenia w Domu Kultury!

WARSZTATOWNIA | #KulturaOnline

Zapraszamy do udziału w twórczych zajęciach dla dzieci, młodzieży i dorosłych w nowej formie. Ze względu na obecną sytuację, zapraszamy na e-warsztaty. Tak jak do tej pory, prowadzi je dla nas Kamila Byrdziak-Duraj.

Pokaż serce - oddaj krew!

Dar krwi można złożyć w 2020 roku na stanowisku Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach w terminach: 14 czerwca, 9 sierpnia, 4 października, 13 grudnia w godzinach 9:00 - 15:00. Klub Honorowych Dawców Krwi w Kętach serdecznie zaprasza!