dziś: 2024-04-18

Kampania społeczna „Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości”

Kampania organizowana przez Mind Body Joy we współpracy z bielskim Stowarzyszeniem „Ewa-Maja-Krystyna. Kobiety dla Kobiet”, organizacji społecznej, która od 2001 roku prowadzi działalność prokobiecą w zakresie edukacji i wsparcia.

Zapraszamy Dom Kultury w Kętach do udziału w tym przedsięwzięciu w charakterze partnera wydarzenia. Udział cenionej lokalnie instytucji będzie potwierdzeniem, że Dom Kultury w Kętach chętnie angażuje się w rozwój i życie lokalnej społeczności oraz wspiera działania edukacyjne na rzecz kobiet.

Kampania skierowana jest do kobiet, niezależnie od wieku, mieszkanek Kęt i okolic. Jej celem jest edukacja i wsparcie kobiet w zakresie budowania zdrowego poczucia własnej wartości. Nasze obserwacje, doświadczenie zawodowe i informacje płynące wprost od samych zainteresowanych wyraźnie pokazują, że ten aspekt ich życia wymaga zaopiekowania i wsparcia.

Nam, kobietom, ten temat jest szczególnie bliski.

Wiemy, że gotowość do odkrywania i świadomego budowania swojej własnej wartości to początek drogi zmian w życiu. Chcemy podzielić się z kobietami naszą wiedzą i umiejętnościami, by wspierać je na drodze wewnętrznej przemiany. Bo gdy kobieta ma wiedzę, jak może to (z)robić, efekt końcowy jest już tylko jej wyborem.

WARSZTATY ROZWOJOWE DLA KOBIET „ZBUDUJ ZDROWE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”

Dlaczego niektórzy osiągają sukces w życiu osobistym i zawodowym, a inni tylko o tym marzą?

Na warsztatach uczestniczki poznają sprawdzone strategie i techniki wzmacniania poczucia własnej wartości, które jest kluczem do spełnionego życia.

Celem warsztatów jest poznanie i zrozumienie 7 aspektów mentalnych niezbędnych do zbudowania trwałego poczucia własnej wartości, dzięki którym kobiety będą mogły rozwinąć i umocnić swoją pewność siebie, poprawić samoocenę, co w efekcie da im więcej szczęścia, radości i spełnienia w życiu oraz w relacjach z innymi.

W trakcie warsztatów uczestniczki dostaną zestaw sprawdzonych i skutecznych technik pracy mentalnej, dzięki którym natychmiast będą mogły zacząć budować stabilne i zdrowe poczucie własnej wartości.

Jeżeli zdecydują się wdrożyć do swojego codziennego życia całą zdobytą na warsztacie wiedzę i umiejętności, szybko zauważą pozytywną zmianę w postrzeganiu samej siebie, dzięki czemu będą mogły doświadczyć większego spokoju, radości i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

Ten warsztat jest dla kobiet, które:

uważają, że nie są wystarczająco dobre i wartościowe, by cieszyć się spełnionym życiem,

żyją w dominującym poczuciu niezasługiwania na wszystko co dla nich najlepsze, a tym samym odbierają sobie prawo do szczęścia i sukcesu,

nieustannie czują, że dobre rzeczy w życiu stale je omijają,

boją się być prawdziwą sobą, by nie urazić innych,

są stale niezadowolone z siebie i swoich osiągnięć,

zbyt często odwlekają ważne dla siebie działania lub rezygnują z łapania życiowych okazji, bo brakuje im motywacji lub odwagi, by po nie sięgać,

nieustannie czują się gorsze porównując się do innych,

sabotują swój sukces z obawy o ocenę lub reakcję otoczenia,

zbyt często ulegają presji innych osób lub rezygnują ze swoich potrzeb dla innych,

przez swój wstyd rezygnują z nawiązywania znajomości z interesującymi osobami,

nieustannie się atakują i krytykują za popełnione błędy, nawet te z dawnej przeszłości,

mają problem z asertywnością, nie potrafią stawiać granic,

bezpowrotnie straciły zaufanie do siebie i wiarę we własne możliwości.

„Wartość każdego człowieka określona jest przez niego samego.”

Wredni Ludzie, Jay Carter

Informacje organizacyjne:

Proponowane terminy spotkań w Domu Kultury w Kętach: 06.10, 10.11, 01.12 (alternatywnie 8.12), 09.02, 09.03, 13.04, 11.05.

Godziny spotkań: godz. 18.30-19.30

Wszystkie spotkania są bezpłatne.

Zapisy pod nr tel.: 514 999 552 (Pani Magdalena Drapich)

Krótka informacja o Prowadzących warsztaty:

Nazywamy się Magdalena Drapich i Agata Rosowska. Nasza współpraca narodziła się z czystej Pasji do Lepszego Życia.

Jesteśmy certyfikowanymi Praktykami Neurolingwistycznego Programowania przez samego twórcę metody Johna Grindera, coachami, pedagogami i nauczycielkami z wieloletnim doświadczeniem, studentkami psychologii oraz pasjonatkami tajemnic ludzkiego umysłu i ciała.  Pracujemy z umysłem świadomym oraz podświadomym uwalniając niewspierające programy, ograniczenia i blokady obciążające ciało i umysł.
Towarzyszymy Kobietom w procesie zmiany i rozwoju w najpiękniejszej podróży do Wnętrza Siebie, aby każda mogła świadomie kreować swoje życie, a tym samym doświadczać więcej szczęścia, miłości i spełnienia.