dziś: 2026-06-13

Kwiatodzielnia w DK | Bo kochamy roślinki

Masz w domu roślinę, która już nie mieści się na parapecie?
A może szukasz nowego zielonego towarzysza?

W naszym Domu Kultury powstała KWIATODZIELNIA — miejsce, gdzie rośliny dostają drugie życie, a ludzie dzielą się dobrą energią i miłością do zieleni.

 

REGULAMIN KWIATODZIELNI

Jak to działa?
To proste i bez zobowiązań:
• przynieś roślinę, sadzonkę lub ukorzeniony listek,
• zostaw ją na regale,
• możesz zabrać inną roślinę, która wpadnie Ci w oko.

Nie musisz nic przynosić, żeby coś zabrać.
Liczy się dobra wola i radość dzielenia się.

Co możesz zostawić?
• kwiaty doniczkowe,
• sadzonki,
• ukorzenione listki.

Zajrzyj do naszej Kwiatodzielni, zostaw coś od siebie albo przygarnij nową roślinę.

Niech rośnie dobro!

powrót do wydarzeń