dziś: 2026-06-13

Premiera etiudy "Oto Człowiek"

W Domu Kultury w Kętach będzie miała miejsce premiera etiudy "Oto Człowiek" opatrzona patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

W spektaklu zobaczymy grupę teatralną „ISKRY”. Ta artystyczna formacja młodzieżowa działa w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach. Zespół funkcjonuje pod kierunkiem Barbary Siwiec-Hałaburdy i Pawła Gąsiorka. Grupa ta powstała aby zapewnić przestrzeń do eksperji emocji, myśli i marzeń młodzieży poprzez teatr.

Zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy będzie premiera spektaklu "Oto Człowiek". Spektakl porusza uniwersalne pytania o istotę człowieczeństwa, skłania do refleksji i pozostawia widza z przestrzenią do osobistego namysłu. Jest to owoc wielu miesięcy pracy, zaangażowania i prawdziwej pasji młodych ludzi. Twórcy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników teatru, mieszkańców oraz sympatyków młodej sztuki do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Data: 20 maj 2026r

Godzina: 18:00

Miejsce: Sala widowiskowa

Wstęp wolny, zapraszamy!

Plakat etiudy "Oto Człowiek" przedstawiający leżącą na podłodze kobietę.

powrót do wydarzeń