dziś: 2022-05-17

Rodzinny Rajd Rowerowy | ruszają zapisy

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 4 czerwca 2022r. (sobota) w ramach imprezy „Kwietne Dni Eko Dziecka z GAZ SYSTEM”. Podczas imprezy będzie można włączyć się w obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka, aktywnie spędzić wolny czas z rodziną oraz zapoznać się z walorami krajobrazowymi Kęt i okolic. A jest co oglądać!

Rajd ma charakter otwarty – uczestniczyć w nim mogą wszyscy chętni, posiadający sprawny rower – zgodnie z obowiązkowym wyposażeniem roweru wg Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dn. 31 grudnia 2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2003r. nr 32, poz. 262 wraz z późniejszymi zmianami).

Program rajdu:

11:00 - rozpoczęcie imprezy, odebranie pakietów startowych, rozgrzewka;

11:30 - start rajdu;

11:30-12:30 - przejazd wg wyznaczonej trasy do postoju na LKS Brzezina Osiek;

12:30-13:30 - postój na LKS Brzezina Osiek (możliwość zakupienia posiłku);

13:30-15:00 - przejazd wg wyznaczonej trasy do Domu Kultury w Kętach;

15:00-15:30 - finał rajdu - plac przed DK.

Po zakończeniu Rajdu:

- bezpłatny poczęstunek dla każdego uczestnika;

- ogłoszenie wyników konkursów : na najliczniejszą rodzinę Rajdu, na najmłodszego uczestnika rajdu oraz na najstarszego uczestnika rajdu;

- wręczenie nagród.

Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty oraz wypełnienie i dostarczenie do Organizatora wszelkich niezbędnych dokumentów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16:00 do dn. 25 maja 2022r. do godziny 15:00. 3. Udział w rajdzie jest płatny wg rozpiski:

- osoba dorosła: 25 zł

- dziecko 10-18 lat: 18 zł

- dziecko poniżej 10 lat: 10 zł

- dziecko w foteliku: 5 zł

Potrzebne dokumenty:

- regulamin Rodzinnego Rajdu Rowerowego;

- karta zgłoszenia.

II. Organizator:

1. Dom Kultury w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2a:

– osoby odpowiedzialne:

2. Partnerzy:

• Straż Miejska w Kętach,
  • Komisariat Policji w Kętach,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Kętach.

Trasa Rajdu obejmie ok. 28 km, i przebiegnie następująco:

Impreza pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

ETAP 1: ETAP 2:

Na półmetku trasy przewidziany jest godzinny postój na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osieku, gdzie będzie możliwość zakupienia napojów lub gorącego posiłku. Ponadto na zakończenie rajdu organizatorzy zapewniają bezpłatny, ciepły poczęstunek dla uczestników.

Sponsor Główny:

GAZ SYSTEM S.A.

GAZ-SYSTEM jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki. Odpowiada za przesył gazu ziemnego, zarządza najważniejszymi gazociągami w Polsce oraz jest właścicielem Terminalu LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu.

Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Poniżej tabelki rozmiarów koszulek:

Koszulka damska:

Koszulka męska: