dziś: 2024-03-29

V MARSZ "NORDIC WALKING STUDENTÓW UTW 2017"

W sobotę, 6 maja w całej Polsce ruszył V Marsz „Nordic Walking Studentów UTW 2017”, którego głównym Organizatorem było Stowarzyszenie „Akademia Złotego Wieku” w Wejherowie.

Współorganizatorami byli: Polska Federacja Nordic Walking oraz  Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Honorowy patronat nad imprezą objął Przewodniczący Rady Miejskiej Miasta Wejherowo.

Do Ogólnopolskiego marszu dołączyli również słuchacze kęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Domu Kultury w Kętach. Początkowo 16 uczestników wyruszyło spod Domu Kultury w Kętach obierając sobie za metę stadion w Porąbce. Długość trasy znacznie przekroczyła regulaminowy wymóg przejścia co najmniej 5 km. Na trasie dołączyli inni amatorzy pieszych wędrówek i ostatecznie w imprezie wzięło udział 21 Seniorów.  Z ich relacji wynika, że było wspaniale, wesoło, a co najważniejsze, pogoda dopisała!

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w podobnych inicjatywach.

Zapraszamy do fotorelacji -> KLIKNIJ