dziś: 2020-06-06

"Zaproś nas do siebie 2019!"

Dom Kultury w Kętach w 2018 roku zakwalifikował się jako jedna z 16 instytucji do programu „Zaproś nas do siebie!”, który jest projektem szkoleniowym Narodowego Centrum Kultury. Zakłada uczenie się poprzez poznawanie dobrych praktyk, wymianę doświadczeń oraz budowanie relacji między uczestnikami. To wszystko podczas kilku miesięcy wizyt studyjnych, warsztatów, konsultacji z ekspertami oraz spotkań zespołowych!

Udział w „Zaproś nas do siebie!” oznacza gotowość do pracy nad merytorycznym rozwojem oferty programowy instytucji oraz rozwojem kompetencji pracowników instytucji. Program jest adresowany do instytucji, które takiego wsparcia poszukują i chcą z niego skorzystać.

Owocem udziału w projekcie będzie oferta programowa na rok 2020.

Projekt potrwa do listopada 2019 r.

Znalezione obrazy dla zapytania narodowe centrum kultury logoZnalezione obrazy dla zapytania kadra kultury logo