dziś: 2019-01-23

BAJKOWY KONCERT MAGDALENY WASYLIK

2019-01-09

Magdalena Wasylik -  polska wokalistka i aktorka. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Zagrała rolę Księżniczki Rezedy w musicalu Akademia Pana Kleksa w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Brała udział w koncertach Stołecznej Estrady. Jest aktorką dubbingową. Jej głosem mówią postacie wielu bajek, filmów i seriali m.in. Świnka Peppa, Dora z bajki „Dora poznaje świat”, Poppy z filmu animowanego „Trolle”. Zaśpiewała partie wokalne księżniczki Anny z „Krainy Lodu”. Zagrała w serialu „Na wspólnej” oraz wcieliła się w jedną z postaci w filmie reżyserowanym przez Jana Holoubka „Pocztówki z Republiki Absurdu”.

W BAJKOWYM KONCERCIE usłyszymy utwory z bajek  w których Magdalena Wasylik użyczyła swojego głosu oraz  pozostałych kultowych pozycji ze świata filmów animowanych.

Data koncertu: 17 lutego 2019 (Niedziela)

Godzina 15:00

Bilety do nabycia w kasie Domu Kultury w Kętach oraz na stronie  http://www.domkultury.kety.pl/ceny-biletu

Cena biletu: 15 zł (dzieci)  25 zł (dorośli)