dziś: 2018-12-13

Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny

2018-11-22

Najbardziej wyczekiwany czas w roku już za rogiem! Z tej okazji po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs plastyczny o tematyce świątecznej. Tym razem prym będą wiodły anioły i szopki bożonarodzeniowe. Chcemy pobudzić aktywność artystyczną dzieci, młodzieży i dorosłych, inspirować do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych, a przede wszystkim kultywować tradycje świąteczne w rodzinnej atmosferze. 

Przewidzieliśmy 3 kategorie:

  • Dzieci w wieku przedszkolnym (dopuszczalna pomoc rodziców)

„Mój Anioł Stróż” – praca przestrzenna

  • Dzieci z klas I – III (dopuszczalna pomoc rodziców)

„Twój Anioł w niebie” – praca płaska, format min. A4

  • Rodzinna

„Szopka bożonarodzeniowa” – przestrzenna praca na podstawie nie mniejszej niż 15cm x 15cm wykonana z dowolnego tworzywa, przy czym zaleca się wykonywanie szopek z materiałów trwałych i naturalnych: sznurków jutowych, lnu, roślin, masy solnej, gliny, tektury, słomy, drewna itp. Technika wykonania pracy dowolna. Wszystkie elementy szopki powinny być wykonane własnoręcznie.

Prace konkursowe wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy składać w pokoju nr 2 w Domu Kultury w Kętach w dniach od 1 do 13 grudnia 2018 roku do godz. 16:00. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Domu Kultury w Kętach w dniu 17 grudnia 2018 roku

Nagrody oraz dyplomy będą wręczone na wernisażu wystawy pokonkursowej w Domu Kultury w Kętach w dniu 20 grudnia 2018 o godz. 17:00.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! 

KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN 

powrót do wydarzeń