dziś: 2024-04-28

10. edycja Kęckich Nocy Rockowych 2021

Do Wielkiego Finału 10. edycji Kęckich Nocy Rockowych 2021 przystąpiło 5 zespołów wybranych przez jury.

Laureaci przeglądu zaprezentowali się podczas sobotniego Wielkiego Finału. Wystąpili: Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów, Mirai, Taint, NIPu oraz Snow.

Zespoły oceniało jury w składzie:

- Sylwia Brzozowicz - Dyrektor Domu Kultury w Kętach
- Piotr Wojtyczek - pomysłodawcę Kęckich Nocy Rockowych, wokalisty PM2 Collective, twórcy Ligi Dżentelmenów
- Sylwia Brzozowicz - Dyrektor Domu Kultury w Kętach
- zespół FreeTrip - zwycięzca KNR 2019
- zespół SoulTaker - zwycięzca KNR 2018
- zespół SweetMolly - zwycięzca KNR 2017
- Marcin Stypuła z zespołu Death Notice - zwycięzca KNR 2013 i zespołu Sheol - zwycięzcy KNR 2011.

W tegorocznej edycji młodych muzyków oceniała również legenda polskiego rocka lat 80. i 90. - Chłopcy z Placu Broni.

Wyniki tegorocznych muzycznych zmagań przedstawiają się następująco:

Nagroda główna trafiła wprost w ręce zespołu SNOW, natomiast nagrodę „Lubię To” i Publiczności zdobył zespół TainT.
Osobowością KNR został Marcin Joneczko, wokalistą  - Miłosz Siemek z zespołu SNOW, a instrumentalistą KNR - Paweł Paszek z zespołu SNOW.

Wieczorem wystąpili również laureaci z poprzednich edycji KNR – SoulTaker, FreeTrip oraz kapela SROGO - partnerzy ze Stowarzyszenia Rock w Słusznej Sprawie. Ponadto – gościem specjalnym i gwiazdą tegorocznego finału była legenda polskiego rocka Chłopcy z Placu Broni!

Uczestnicy w trakcie imprezy mogli wziąć udział również w rozgrywkach Guitar Hero z nagrodami od Beskid Media oraz wykonać tatuaż z henny. Fani motoryzacji mieli okazję odwiedzić Muzeum Zabytkowych Motocykli i skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Klub Motocyklowy Riders On The Storm z Bielan. Podczas Finału Kęckich Nocy Rockowych można było również zwiedzić Wystawę Fotografii Koncertowej – Szatan, Kuc, Szymalski, posłuchać muzyki indyjskiej, pomalować mandalę czy odwiedzić Mini Wioskę Kryszny z przepysznym poczęstunkiem.

Dziękujemy Wam za obecność i niezapomniany, energetyczny klimat!

Dziękujemy Łukaszowi Kuc za niesamowite zdjęcia.

Widzimy się za rok w jeszcze większym składzie!

Dziękujemy z całego serca naszym sponsorom za wsparcie tegorocznej imprezy:

Alumetal S.A.

Podobny obraz

Fajerwerki Korsarz Kęty

Beskid Media

Znalezione obrazy dla zapytania beskid media logo

Obsessive

Silesia Music Center

Aksam, Paluszki Beskidzkie

Partnerzy:

Underground Pub Tychy

Znalezione obrazy dla zapytania underground pub tychy logo