dziś: 2021-03-02

VIII Turniej Tańca Nowoczesnego on-line | Beskidzki Festiwal Tańca 2021

Zgłoszenia do VIII Turnieju Tańca Nowoczesnego, odbywającego się w ramach Beskidzkiego Festiwalu Tańca pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty wystartowały...

W tym roku, z powodu sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących zasad bezpieczeństwa, wymuszających ograniczenia w organizowaniu wydarzeń kulturalnych, festiwal odbędzie się on-line.

Organizator: Dom Kultury w Kętach

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK'U

Termin: 13.03.2021 r.

KATEGORIE WIEKOWE: - do 12 lat, - 13 - 15 lat, - pow. 15 lat

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Przesłanie Karty Zgłoszenia wraz z nagraniem do dnia 05.03.2021 na adres: dorota.wojewodzic@domkultury.kety.pl z dopiskiem w temacie BFT.
UWAGA - decyduje kolejność zgłoszeń !!!
Karty zgłoszenia wypełniamy osobno dla każdej kategorii, wysłanie karty zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu turnieju.
Wniesienie opłaty startowej w nieprzekraczalnym terminie do: 05.03.2021 na konto organizatora w wysokości 12 zł od osoby w jednej kategorii. Każda następna kategoria dodatkowo płatna 10 zł.

Dom Kultury w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2a, 32-650 Kęty
ING Bank Śląski: 17 1050 1070 1000 0090 3183 0632

W tytule przelewu : akredytacja BFT + nazwa zespołu/duetu/solisty
Uczestnik ma prawo wycofać się z turnieju na każdym etapie. W przypadku rezygnacji po 05 marca 2021r. z udziału w Turnieju organizator nie zwraca opłaty startowej.

KATEGORIE TANECZNE I CZAS PREZENTACJI:

- Street dance: (hip-hop, new style, new age, house, popping, locking)
Czas prezentacji: solo, duety – czas od 1 do 2 min., grupy - czas od 2 do 4 min.
- Jazz + modern:
Czas prezentacji : solo, duety – czas od 1 do 2 min., grupy - czas od 2 do 4 min.
- Show Dance:
Czas prezentacji : solo, duety – czas od 1 do 2 min. grupy - czas od 2 do 4 min.

więcej informacji w regulaminie turnieju do pobrania --->
karta zgłoszenia do pobrania --->
informacja na temat przetwarzania danych osobowych --->