dziś: 2024-05-13

"Małe Kęty" z Nagrodą Zarządu Powiatu

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Zespół Pieśni i Tańca „Małe Kęty” otrzymał Nagrodę Zarządu Powiatu za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Zespół, ze względu na ograniczony czas i miejsce, zaprezentował się w skróconym programie obejmującym trzy suity: lubelską, górali żywieckich oraz krakowską.

Jest to wspaniały prezent dla grupy, która w kolejnym sezonie tanecznym 21/22 będzie obchodziła jubileusz dziesięciolecia istnienia.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania na ręce instruktorki zespołu – Małgorzaty Waluś, kierownika muzycznego – Jakuba Walusia, naszych tancerzy oraz Ich rodziców za ogromne zaangażowanie i wsparcie.

Życzymy młodym artystom dalszego zapału do pracy, który będzie owocował wieloma sukcesami!