dziś: 2021-06-24

Wycieczka do Krynicy-Zdrój

Krynica-Zdrój to piękne miasto położone w Beskidzie Sądeckim. W minioną sobotę tj. 12 czerwca zwiedzili ją również seniorzy. Prócz głównej atrakcji, jaką było wyjście na wieżę widokową i spacer w koronach drzew seniorzy odwiedzili także pijalnię wód, Muzeum Nikifora i różne, drewniane zabytki.

Ekologiczny Konkurs Plastyczny "Szanujmy wodę" | WYNIKI

Znamy już wyniki naszego konkursu, organizowanego w ramach Dni EKO-Dziecka: Dzika Afryka - szanujemy wodę. Dziękujemy za udział!

Amadeusz|wyjazd do Teatru Miejskiego w Gliwicach

Zanurzamy się w dziele tworzenia muzycznego testamentu, dworskich intryg, eksplozji i destrukcji geniuszu. Zapraszamy na wspólny wyjazd na spektakl „Amadeusz” Petera Shaffera w reż. Norberta Rakowskiego.

Aktorki z Kęt z kolejnym sukcesem|Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Echa Poetica”

W poniedziałek 24 maja w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu zaprezentowali się zwycięzcy eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Echa Poetica”.

Kęczanie znów na podium!|Otwarty Turniej Gry w Bule o Puchar Burmistrza Nowego Targu

W Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbył się otwarty Turniej Gry w Bule o Puchar Burmistrza Nowego Targu. W zorganizowanym z inicjatywy UTW wydarzeniu wzięło udział ponad 60 uczestników – głównie seniorów z Nowego Targu, Kęt, Myślenic i Wieliczki.

Dni EKO-Dziecka: Dzika Afryka - szanujemy wodę

Gorące klimaty, bębny i afrykańskie rytmy, czyli "DNI EKO-Dziecka 2021 w kęckim DK.

"Zielona łąka widziana oczami mrówki" | WYNIKI

Znamy już wyniki naszego wiosennego konkursu plastycznego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Na wzgórzu śmierci | Spektakl Teatralny

Studium zmagań cierpiącej duszy, która nie może oprzeć się pokusie grzechu... mistrzowska inscenizacja w reżyserii Filipa Komajdy.

Festiwal Młodego Aktora 2021 [WYNIKI]

W festiwalu wzięło udział łącznie 84 uczestników (w tym 49 w Turnieju Recytatorskim, 18 w Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni i 17 w Turnieju Teatralnym „Wywiedzione ze słowa”). Młodzi aktorzy reprezentowali ośrodki kultury i szkoły z następujących miejscowości: Bielsko-Biała, Brzęczowice, Czaniec, Kęty, Kraków, Krupski Młyn, Krzyszkowice, Libiąż, Myślenice, Nowa Wieś, Oświęcim, Piotrowice, Przeciszów, Radziemice, Tarnów, Witkowice, Warszawa, Zwoleń, Żywiec.

Słońce dla Seniora

Pragniemy Wam – Drodzy Seniorzy - przesłać odrobinę słońca, naszej radości i uśmiechu… oraz ziarenka słonecznika – symbolu radości życia, idei, wiary oraz lojalności.

KOMPETENCJE MEDIALNE|szkolenie dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku od 10-18 lat na bezpłatne warsztaty "Kompetencje medialne", w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie oświęcimskim”.

Wystawa Wielkanocna

Świąteczną wystawę przygotowały Panie z Sekcji Rękodzieła Artystycznego "gUsToWnia", działającej przy UTW w Kętach.