dziś: 2024-05-08

Imprezy

Majówkowa Gra Terenowa z Beskid Media

Już po raz trzeci wspólnie z Beskid Media organizujemy Majówkową Grę Terenową. To świetny sposób na aktywne spędzenie długiego weekendu majowego i okazja do bliższego poznania całej Gminy Kęty.

I Mistrzostwa RUMMIKUB

Serdecznie zapraszamy na I Mistrzostwa Kęt w Rummikub, które odbędą się 28 kwietnia 2024 w Domu Kultury w Kętach.

Młode Talenty na wielkiej scenie: Podsumowanie XII Festiwalu Młodego Aktora!

12 edycja Festiwalu Młodego Aktora objęła trzy konkursy: Turniej Recytatorski, Turniej Interpretacji Bajki i Baśni, Turniej Teatralny, do których w tym roku zgłosiło się łącznie 94 uczestników z 22 miast Małopolski i Śląska.

VIII Otwarty Turniej Gry w Boule | relacja!

13 kwietnia 2024 odbył się VIII Otwarty Turniej Gry w Boule pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Rummikub Kęty

Jᴇᴅɴᴀ ᴢ ꜱᴇᴋᴄᴊɪ UTW – Gɪᴇʀ Pʟᴀɴꜱᴢᴏᴡʏᴄʜ ᴡ ʀᴀᴍᴀᴄʜ ꜱᴡᴏɪᴄʜ ꜱᴘᴏᴛᴋᴀń ɢʀᴀ ᴍɪ.ɪɴ. ᴡ Rᴜᴍᴍɪᴋᴜʙ. Podczas spotkań oprócz treningów zorganizowano „Turniej UTW w Rummikub” oraz Turniej międzypokoleniowy „UTW kontra kęcki „Kopernik”.

Kwiecień plecień, bo przeplata | wiosenny konkurs plastyczny

Tuż przed świętami, 28. kwietnia, gościliśmy na wernisażu uczestników i laureatów konkursu plastycznego "Kwiecień-Plecień, bo przeplata...".

Wiosenny Kogel-Mogel | Mini Jarmark Wielkanocny

23 marca 2024 odbył się "Wiosenny Kogel-Mogel" - Przedświąteczny Mini Jarmark Wielkanocny. Wspólnie świętowaliśmy nadchodzącą wiosnę i zbliżające się święta wielkanocne.

Taneczna zadyma na Podbeskidziu. Najlepsze Święto Tańca za nami!

16 i 17 marca 2024 odbyła się kolejna, XI edycji Beskidzkiego Festiwalu Tańca! Było wyjątkowo!

Wspomnienie | Wystawa fotograficzna

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej "Wspomnienie" autorstwa Wiktorii Malczyk. Wystawa czynna od 12 marca - Galeria Dolna DK.

Kęcki Dom Kultury partnerem Małopolskiego Instytutu Kultury!

Dom Kultury w Kętach nawiązał współpracę z Małopolskim Instytutem Kultury, będącym operatorem prestiżowego programu „Bardzo Młoda Kultura”, inicjatywy prowadzonej przez Narodowe Centrum Kultury. Tym samym DK Kęty został obdarzony istotną rolą w prowadzeniu działań, których celem jest promowanie i wzmacnianie edukacji kulturowej oraz zbliżanie sektorów edukacji i kultury.

Zajęcia artystyczne dla dorosłych | Nowość!

Zapraszamy do udziału w zajęciach artystycznych dla dorosłych, które odbywać się będą w każdą środę. Będziemy eksplorować różnorodne techniki plastyczne i wyrażać swoją kreatywność poprzez sztukę. Zapewniamy inspirującą atmosferę oraz profesjonalne wsparcie, które pozwoli każdemu uczestnikowi rozwijać swój artystyczny potencjał

Wystawa zwierząt egzotycznych | Pajęczaki

Wystawa składająca się z ponad 40 różnych osobników pajęczaków, pochodzących ze wszystkich zamieszkałych kontynentów zrobiła furorę. To było coś zupełnie innego, coś wyjątkowego. Wejście do świata tych małych stworzeń, pełnego ich pięknych i niezwykłych kształtów, było jak podróż w głąb tajemniczego labiryntu!