dziś: 2020-06-04

Zajęcia taneczne ONLINE!

Nadszedł czas na #KulturęOnline z prawdziwego zdarzenia! Katarzyna Nycz-Zięcina, instruktor grup tańca nowoczesnego będzie prowadzić dla Was zajęcia zdalnie! Kliknij dowiedz się, kiedy Twoja grupa zatańczy wspólnie.

Nadzwyczajna Gala Operowo - Operetkowa| PRZENIESIONY - informacje wkrótce

„Gala Operowo-Operetkowa” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe.

Kierunek Kariera - doradztwo zawodowe online

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdanie?

"Jak jeść by nie chorować?" - WYKŁAD ODWOŁANY

Jak jeść by nie chorować, a nasz mózg i ciało miały więcej energii? Dowiemy się jaki wpływ ma żywność, chemia i emocje na choroby autoimmunologiczne. Prelegenci opowiedzą nam o odpowiednim paliwie-jedzeniu dla mózgu, a także co jeść by czuć się lepiej. Zapraszamy już 20 marca!

Wystawa malarstwa Sili Cesare z Italii

Po długich wędrówkach po świecie, zawsze ścigany pasją malarską, Cesare Sili „rzucił kotwicę” wśród zielonych pagórków Toskanii. Zachwyt przyrodą i miłość do niej rozbudziły w nim tą starą, zawsze głuszoną pasję, którą czasem próbuje imitować. SILI CESARE – Niccioleta, Toscana, Italia Wystawa czynna była od 12 lutego do 20 marca.

Sukces goni sukces!

W niedzielę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Viverso Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko zdobyły I MIEJSCE w kat. duety hip-hop! Niezmiennie instruktorem grup tańca nowoczesnego jest Katarzyna Nycz-Zięcina. GRATULACJE!

Operetkowa Petarda Przebojów

Za sprawą wspaniałych artystów przenieśliśmy się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Wielki sukces kęckich seniorów!

25 lutego w Rabce-Zdrój Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach zdobyli III miejsce podczas VII Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady na Podhalu!

Beskidzki Festiwal Tańca 2020

BFT to prawdziwe święto tańca ukazujące go w różnych postaciach, formach i stylach, począwszy od eleganckiego walca wiedeńskiego, tanga czy fokstrota, poprzez gorącą sambę, radosnego jive’a, aż do energicznego hip-hop’u czy jazz-u. Niezwykle ciekawe choreografie połączone z pięknymi, kolorowymi strojami oraz moc pozytywnej, młodzieńczej energii stworzyły niezapomniany klimat.

Daleko...może Patagonia? Relacja z wyprawy górsko-krajoznawczej|Klub Obieżyświatów

20 lutego o dalekiej wyprawie do Patagonii opowiedziała nam Katarzyna Jamróz.

Bal karnawałowy dla Mamy i Maluszka 2020

18 i 19 lutego upłynął pod znakiem znakomitej zabawy dla Rodziców i Maluszków. Moc animacji, mnóstwo tańca i smakołyki to recepta na udane ostatnie chwile karnawału. Sala klubowa wypełniła się uśmiechniętymi buźkami w kolorowych przebraniach.

Wystawa malarstwa w filatelistyce

Dom Kultury w Kętach zaprasza na wystawę "Malarstwo polskie i zachodnioeuropejskie w filatelistyce." Wystawa czynna od 12 lutego do 13 marca.